MNEŠICE VÝVOZ ZKO BUDE V SOBOTU

Vážení obyvatelia a firmy v Novom Meste nad Váhom! ????

Napriek tomu, že máme naplánované presné pravidelné vývozy komunálneho odpadu, občas nastanú nepredvídateľné situácie a to čo sme považovali za isté, sa zmenilo.
Z technických príčin musíme pristúpiť k POSUNUTIU TERMÍNU VÝVOZU KOMUNÁLNEHO ODPADU V MESTSKEJ ČASTI MNEŠICE.

Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom oznamujú obyvateľom rodinných domov na uliciach:
Poľná, Mlynská, Mostová, Tehelná, Mnešická, Srnianska, Pri Klanečnici, Tušková, Haluzická, Bošácka, Turecká, Bohuslavická, Pri záhradách a Pod zvonicou,
ako aj firmám v príslušných mestských častiach, že
vývoz komunálneho odpadu, ktorý mal byť v piatok 16.8.2024,
sa uskutoční v náhradnom termíne, a to v sobotu 17.8.2024.
Poprosíme:
1. Pripravte svoje nádoby v SOBOTU, tak aby sme mohli vykonať vývoz ZKO (ak nebudú sprístupnené, je nám ľúto, no nebudú vysypané.)
2. Dátum a čas: Vývoz sa uskutoční v sobotu 17.8.2024. Uistite sa prosím, že nádoby sú pripravené od 6.00 hod. rána.

Vážime si vašu spoluprácu a pochopenie v tejto záležitosti.

Prajeme krásny deň! ????

Váš tím Technických služieb mesta Nové Mesto nad Váhom