Zimný štadión Nové Mesto nad Váhom

ROZPIS

Objednávky:

email: kristofovicova@tsmnm.sk

Krištofovičová: 0917 957 148

 Adresa: Javorinská  19

915 01 Nové Mesto nad Váhom

K stiahnutiu

 

   ZIMNÁ SEZÓNA 

 

 UPOZORNENIE 

Ak prenajímateľ nereflektuje na zaistenú a pridelenú tréningovú hodinu,

musí ju najneskôr 48 hodín pred jej uskutočnením vopred písomne odvolať

/ sms: 0917 957 148, mail: tsm@tsmnm.sk /,

v opačnom prípade bude riadne vyúčtovaná !

 

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE OD 26.10.2018

 

19.10. PIATOK 8:15 10:30 ŠKP
10:30 12:30 Penguin sport club
12:45 13:30 Kraso
13:30 14:30 Kraso
14:45 15:45 HK NMnV
16:00 17:00 Kraso
17:30 18:30 Nissens
18:45 20:00 NMHL
20:15 21:30 NMHL
21:45 23:15 Lehuta
         
20.10. SOBOTA 7:00 8:00 Kraso
8:00 9:00 Kraso
9:15 10:15 HK NMnV
10:30 12:00 AHL
12:15 13:45 AHL
     
16:45 18:15 AHL
18:30 20:00  
20:15 21:15 Lúka
21:30 22:30 Hokejový mač
         
  NEDEĽA 7:00 8:00 HK NMnV
21.10. 8:15 9:15 Čachtice
9:30 10:30 HK NMnV párny t.  / BHGE neparny t.
10:45 11:45 HK NMnV
     
     
13:00 15:00  
15:20 16:20 Vacuumschmelze 
16:35 17:35 Vertiv
17:50 18:50 Hella
19:05 20:05 Vychovalý
20:20 21:20 HTCA
21:35 22:35  

 

  PONDELOK 8:00 10:30 Školský korčuliarsky program
  11:30 12:30 Kraso
  12:45 13:45 HK NMnV
22.10. 14:00 15:00 Kraso
  15:15 16:15 HK NMnV
  16:30 17:30 HK NMnV
  17:45 18:45 Magna
  19:00 20:00 Elimer
  20:15 21:45 Durec
  22:00 23:00  
         
  UTOROK 6:00 7:00 HK NMNV
  8:00 10:30 Školský korčuliarsky program
       
  11:30 12:30 Kraso
  13:30 14:15 Kraso
  14:15 15:00 Kraso
23.10. 15:15 16:00 Kraso
  16:15 17:15 HK NMNV
  17:30 18:30 Vertiv
  18:45 19:45 Silgan
  20:00 21:00 NMHL Záhumenice
  21:15 22:15 Rudník
  23:00 0:00  
         
24.10. STREDA      
     
8:00 10:30 Školský korčuliarsky program
11:30 12:30 Kraso
13:40 14:40 HK NMnV
15:00 16:30 Kraso
16:45 17:30 Kraso
17:45 18:45 Magna
19:00 20:00 Elimer
20:15 21:15 Márna snaha
21:30 22:30 Hella
 
  ŠTVRTOK 8:00 10:30 Školský korčuliarsky program
  10:45 11:45  
  13:30 14:30 Kraso
  14:45 15:45 HK NMnV
25.10. 16:00 16:45 Kraso
  16:45 17:30 Kraso
  17:45 18:30 Kraso
  18:45 20:00 NMHL
  20:15 21:30 NMHL
  21:45 22:45  

 

  PIATOK 8:00 10:30 Školský korčuliarsky program
  11:30 12:15 Kraso
  12:30 13:15 Kraso
  13:15 14:15 Kraso
26.10. 14:15 15:15 HK NMnV
  15:30 17:00 VEREJNOSŤ
  17:30 18:30 Nissens
  18:45 20:00 NMHL
  20:15 21:30 NMHL
  21:45 23:15 Lehuta
         
  SOBOTA 7:00 8:00 Kraso
  8:00 9:00 Kraso
  9:15 10:15 HK NMnV
  10:30 12:00 AHL
  12:15 13:45 AHL
27.10. 14:00 16:00 VEREJNOSŤ
  16:45 18:15 AHL
  18:30 20:00 AHL
  20:15 21:15 Lúka
  21:30 22:30 Hokejový mač
         
  NEDEĽA 7:00 8:00 HK NMnV
  8:15 9:15 Čachtice
  9:30 10:30 HK NMnV párny t.  / BHGE neparny t.
  10:45 11:45 HK NMnV
  13:00 15:00 VEREJNOSŤ
  15:20 16:20 Vacuumschmelze 
  16:35 17:35 Vertiv
28.10. 17:50 18:50 Hella
  19:05 20:05 Vychovalý
  20:20 21:20 HTCA
  21:35 22:35