OBMEDZENÝ REŽIM V TSM

O Z N Á M E N I E

Aktualizované 16.3.2020  8:00

- od 16.3.2020 ZÁKAZ NÁVŠTEV všetkých DETSKÝCH IHRÍSK ! tieto budú uzatvorené

- účasť na pohrebom obrade povolená LEN najbližšej rodine, VSTUP DOM DOMU SMÚTKU LEN S OCHRANOU ÚST A NOSA

- Prekládková stanica a Zberový dvor ZATVORENÉ do odvolania

Aktualizované 13.3.2020

Zatvorené verejne toalety na Hviezdoslavovej ulici - Trhovisko

Zatvorený Zberovy dvor na Banskej ulici - v sobotu 13.3.2020.

Z dôvodu šírenia koronavírusu je od 12.3.2020 prevádzka Technických služieb Mesta Nové Mesto nad Váhom ako i všetkých prevádzok ( Pohrebníctvo, Zberový dvor, Prekládková stanica ) do odvolania v obmedzenom režime.

Prosíme občanov, aby s Technickými službami mesta prednostne komunikovali telefonicky alebo elektronickou formou prostredníctvom zverejnených mailových adries.

OPATRENIA :

ADMINISTRATÍVA TSM:  kontakt len telefonicky, elektronicky.

PREKLÁDKOVÁ STANICA, ZBEROVÝ DVOR:  nevyhnutnosť návštevy zberového dvora a prekládkovej stanice na zvážení občanov! Dodržanie diskrétnej zóny s obsluhujúcim personálom min 2 m !

DOM SMÚTKU:  komunikácia výhrade telefonicky, elektronicky. Účasť na obrade  na vlastnom zvážení. Maximálny počet osôb v Dome smútku počas obradu 25 osôb. Účasť pred Domom smútku – na zvážení.

ZIMNÝ ŠTADIÓN:   zatvorený od 12.3.2020

Publikované: 12.3.2020 | Aktualizácia: 16.3.2020 | Zobrazené: 345