Hotline: 0911 191 501
E-mail: info@tsmnm.sk

PRACOVNÁ PONUKA - STROJNÍK CHLADIACEHO ZARIADENIA - ĽADÁR

 Strojník chladiaceho zariadenia, ľadár

Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom – ZIMNÝ ŠTADIÓN

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce:  Zimný štadión Nové Mesto nad Váhom

Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
Banská 6279/1
91501

Kontakt:

Eva Beláková
personalistka a mzdárka
belakova@tsmnm.sk
Súhlas so spracovaním osobných údajov
tel.: 0917510907

Základná zložka mzdy (v hrubom): 600 € za mesiac

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Energetika, plyn a elektrina

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

obsluha vyhradených technických zariadení na výrobu chladu a mrazu, obsluha zariadenia strojovne chladenia, obsluha rozvodov čpavku a čpavkových zariadení na Zimnom štadióne,
obsluha roľby

Ponúkané výhody: k základnej zložke mzdy osobný príplatok + všetky príplatky zo zákona,
polročné, koncoročné odmeny
dovolenka nad rámec Zákonníka práce
ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 7:00 do 19:00

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim

Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti:

Vodičské oprávnenie: skupina B

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Počítače: základy

Ďalšie požiadavky:

- spôsobilosť na obsluhu technického zariadenia plynového skupiny A
(chladenie a mrazenie s množstvom plynu na chladenie nad 25 kg) nie je
podmienkou, po zaškolení možnosť absolvovať odbornú prípravu hradenú
zamestnávateľom
- spôsobilosť na samostatnú obsluhu nízkotlakových kotlov do 100 kW, kurz
vodičov motorových vozíkov
taktiež nie je podmienkou, po zaškolení možnosť absolvovať odbornú
prípravu hradenú zamestnávateľom
- zdravotne spôsobilý na prácu v chladnom prostredí a v noci
- vyučený v odbore "chladiarensky mechanik" - výhodou
- ochota vzdelávať sa
- samostatný, zodpovedný

Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno: Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom

Právna forma: Príspevková organizácia

IČO: 00350656

Telefón: 032/2856132

Charakteristika: príspevková organizácie zriadená mestom poskytujúca všeobecno prospešné služby obyvateľstvu mesta

Adresa: Banská 6279/1,   91501 Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom, 8.11.2019

Publikované: 8.11.2019 | Aktualizácia: 8.11.2019 | Zobrazené: 1134
  •  www.nove-mesto.sk
  • Mestské kultúrne stredisko Nové Mesto nad Váhom
  • www.msbp-nm.sk
  • www.kinopovazan.sk