TEMATÍNSKA ULICA - NEPARKOVAŤ 2. – 4. marca 2021

202102240850580.tematinska-2021-3

Vážení spoluobčania,

dňoch  2.3.2021 – 4.3.2021 bude uskutočnený výrub topoľov, ktoré rastú pozdĺž komunikácie na Tematínskej ulici v Novom Meste nad Váhom.

Stromy ohrozujú bezpečnosť na komunikácií a zároveň koreňovou sústavou priamo poškodzujú komunikáciu. Po výrube je plánovaná celková rekonštrukcia komunikácie na Tematínskej ulici.

Keďže ide o rizikový výrub stromov, doprava na Tematínskej ulici bude regulovaná a dočasne obmedzená na dobu nevyhnutnú na prevedenie výrubu. V čase výrubu nebude možné parkovať na Tematínskej ulici (parkovanie pozdĺž komunikácie).

Pre bezpečný a rýchly výrub stromov Vás žiadame o rešpektovanie dopravných obmedzení a aby ste NEPARKOVALI motorové vozidlá na komunikácii.

Žiadame Vás, aby ste sa v čase výrubu nepohybovali bezprostredne v miestach výrubu z dôvodu Vašej bezpečnosti.

Taktiež si Vás  dovoľujeme požiadať o trpezlivosť, nakoľko realizácia výrubu môže byť sprevádzaná zvýšenou hlučnosťou, prašnosťou a znečistením komunikácie.

Publikované: 24.2.2021 | Zobrazené: 273