VÝVOZ KOMUNÁLNEHO ODPADU 1.11.2023

Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom oznamujú obyvateľom príslušnej mestskej časti ako aj firmám , že vývoz komunálneho odpadu vo sviatok 1.11. 2023 sa uskutoční v pôvodnom termíne, t.j v  stredu 1.11. 2023.

Bude zabezpečený odvoz odpadu pre spádovú oblasť Samoty v zmysle harmonogramu vývozu.

Ulice: Brigádnická, Lipová, Vysoká, Vinohradnícka, Letná, Stredná, Slnečná, Bočná, Krátka,Malá, Jarná, Krajná, Železničná, Ctiborova, Zelená, Tichá, Dolná, Južná, S.Jurkoviča, Budovateľská, M.Rázusa, Krčméryho, kpt.Nálepku, Fándlyho, Čachtická, Piešťanská

Upozorňujeme občanov a firmy, že pokiaľ nebudú mať nádoby nachystané na odvoz, alebo nebudú sprístupnené, tieto nebudú vysypané.

Zároveň upozorňujeme, že Prekládková stanica ako aj Zberný dvor budú počas sviatku  pre verejnosť uzatvorené.

Publikované: 28.10.2023 | Zobrazené: 373