ZBER OBJEMNÉHO ODPADU od 2.11.2020

Zber veľkoobjemového odpadu od pondelka 2.11.2020
Veľkoobjemový odpad je odpad, ktorý sa svojimi rozmermi nezmestí do klasickej nádoby 120, 240 alebo 1100 lit. na odpad a neobsahuje nebezpečné látky.
Medzi objemný odpad patrí starý nábytok, umývadlá, kuchynské linky, koberce, linoleá a pod.
Nepatrí sem bioodpad zo záhrad – tráva, lístie, konáre a kmene, odpad z čistenia ulíc, papier, sklo, nebezpečný odpad a pod.
Harmonogram pristavenia veľkoobjemových kontajnerov (VOK) na objemný odpad:
  • 2.november, pondelok: Železničná, Dolná, Slnečná, Letná, Stredná, Fándlyho
  • 3.november, utorok: Brigádnická, Lipová, Budovateľská, Vysoká, Vinohradnícka
  • 4.november, streda: Jilemnického, Sasinkova – 2x, Fr. Kráľa, Bratislavská
  • 5.november, štvrtok: Jánošíkova, Lesnícka, Kamenná, Javorinská, Škultétyho
  • 6.november, piatok: Vajanského, kpt. Uhra, Kmeťova, Tehelná, Mnešická, Tušková, Turecká
  • 9.november. pondelok: Severná, O. Plachého, Kukučínova, Ružová, Čulenova, Izbická,
  • 10.november, utorok : Hečkova, Sadová, Tajovského, Severná, Záhradná, Kvetinová
  • 11.november, streda: KBV Považská, Tematínska, Karpatská, SNP, Kpt.Nálepku
  • 12.november. štvrtok: KBV Dibrovova, Hollého, Dr. I. Markoviča, D. Štubňu, Partizánska
  • 13.november, piatok: KBV Športová, Južná, Čachtická, Benkova
UPOZORNENIE
Do pristavených kontajnerov je zakázané ukladať stavebný odpad, drobný stavebný odpad a biologicky rozložiteľný odpad!
Takisto aj odpad uložený mimo kontajnera nebude odobraný!

obrázok ilustračný, zdroj internet

Publikované: 30.10.2020 | Zobrazené: 421