Zberový dvor a Prekládková stanica OTVORENÉ od 1.4.2020

Prekládková stanica a Zberový dvor OTVORENÉ od 1.4.2020 pre verejnosť

Prevádzková doba PREKLÁDKOVÁ STANICA - Tehelná ulica pondelok - piatok od 8:00 - 11:00; 12:00 : 14:45. ( komunálny odpad, stavebný odpad, objemný odpad )
Prevádzková doba
ZBEROVÝ DVOR - Banská ulica - pondelok - sobota od 8:00 - 11:00; 12:00 : 14:45. (  papier, plast, nebezpečný odpad, elektroodpad, BIO odpad)

OPATRENIA PRE PREVÁDZKU PREKLÁDKOVEJ STANICE NA UL.TEHELNEJ a ZBEROVÉHO DVORA NA UL. BANSKEJ

1. Oprávnená osoba má povolený vstup len s ochrannou rúškou a ochrannými rukavicami.

2. Povolený je vstup len jednej osobe.

3.Osoba pohybujúca sa v priestoroch Zberného dvora a Prekládkovej stanice má zakázaný vstup do uzatvorených priestorov objektu.

4. Oprávnené osoby sa budú vpúšťať tak, aby neprichádzali do fyzického kontaktu so zamestnancami.

5. Pri návoze stavebného odpadu na Prekládkovú stanicu s predpokladanou hmotnosťou väčšou ako 1 tona bude pôvodcovi odpadu odporučený vývoz tohto odpadu do firmy SLOVITRANS s.r.o.

6.Oprávnené osoby sú povinné dodržiavať bezpečnostný odstup 2 metre od výdajného okna, v prípade platby za odpad peniaze odovzdávať výhradne na výzvu obsluhy váhy – Prekládková stanica

7. Oprávnené osoby sú povinné dodržiavať bezpečnostný odstup 2 metre od vrátnice a dodržiavať pokyny obsluhy na uskladnenie odpadu – Zberový dvor

8. Zberový dvor a Prekládková stanica budú prístupné len pre obyvateľov mesta Nové Mesto nad Váhom

9. Osoby nedodržiavajúce dané opatrenia budú vykázané z priestorov Zberného dvora a Prekládkovej stanice.

Nové Mesto nad Váhom , 30.3.2020
Ing.Anton Veselka, riaditeľ TSM